00:05 / E premte, 18 Gusht 2017

Haradinaj dënon aktin terrorist në Barcelonë

Haradinaj dënon aktin terrorist në Barcelonë

Kryetari i AAK-së, njëherësh kandidati për kryeministër nga PAN-i, Ramush Haradinaj ka dënuar aktin terrorist në Spanjë.

“Akti terrorist në Barcelonë është një akt i tmerrshëm e me shumë viktima të pafajshme. Në këto çaste të dhimbshme bashkëndjejmë me familjet e viktimave dhe popullin spanjoll”, ka shkruar ai në “Facebook”. 

Lexo të tjera