20:59 / E shtune, 19 Gusht 2017

Haradinaj i relaksuar, përcjell ndeshje basketbolli (Foto)

Haradinaj i relaksuar, përcjell ndeshje basketbolli (Foto)

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ditën e pushimit e ka vendosur të përcjell ndeshje basketbolli.

Ai sonte ka qenë prezent në  sallen e Pallatit të Rinisë dhe Sportit, duke  ju dhënë mbështetje ekipit të Kosovës në ndeshjen parakualifikuese të basketbollit për botërorin.

“Sonte jam prezent në sallën e Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, ku po zhvillohet ndeshja Parakualifikuese e basketbollit për Botërorin. Besoj në forcën e ekipit të Kosovës.  Përpara djem” ka shkruar Haradinaj./Indeksonline/


Lexo të tjera