21:29 / E enjte, 12 Tetor 2017

Haradinaj: Në Deçan s’ka balotazh, AAK ka përkrahjen e madhe (Foto)

Haradinaj: Në Deçan s’ka balotazh, AAK ka përkrahjen e madhe (Foto)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj shprehet i bindur se AAK do ta fitojë bindshëm në Deçan.

“Ata që po ëndërrojnë që Deçani shkon në balotazh , munden lehtësisht me i pa pamjet vetëm të këtij fshati”, është shprehur Haradinaj, transmeton Indeksonline.

Shkrimi i plotë i Haradinaj:

Ata që po ëndërrojnë që Deçani shkon në balotazh , munden lehtësisht me i pa pamjet vetëm të këtij fshati. Prilepi i luftës dhe paqes që ka në krye të listës Dr. Haki Shehun dhe Fikriun për asamble, tregon për përkrahjen e madhe që e ka Bashkimi. Prilepi nuk kishte vend për të gjithë ata njerëz. DH


Lexo të tjera