22:39 / E diel, 24 Shtator 2017

Haradinaj nesër viziton Policinë

Haradinaj nesër viziton Policinë

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj nesër do të vizitojë Policinë e Kosovës, konkretisht Drejtorinë e Përgjithshme të PK-së.

Haradinaj do të pritet në takim nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni dhe stafi i tij, sipas njoftimit për media nga PK-ja.

Takimi nis në orën 10:00./Indeksonline/

Lexo të tjera