21:34 / E enjte, 12 Tetor 2017

Intervista e fundit e Dritan Priftit: Ja çfarë tha ish-ministri dhe deputeti ‘rebel’ [Video]

Intervista e fundit e Dritan Priftit: Ja çfarë tha ish-ministri dhe deputeti ‘rebel’ [Video]

Është dalja e fundit publike e Dritan Priftit.

Ish-ministri i ndarë mbrëmjen e sotme nga jeta në shtëpinë e tij në Tiranë, ka folur për herë të fundit publikisht për gazetarin Çim Peka në emisionin ‘fakt’ të syri.net.

Intervista është mbajtur në datën 15 nëntor 2015  ka qenë dalja e fundit publike e tij.

Para zgjedhjeve të 25 qershorit Dritan Prifti bëri një deklaratë publike për zgjedhjet.

Më poshtë keni intervistën e plotë të Dritan Priftit:


Lexo të tjera