20:44 / E enjte, 12 Tetor 2017

Isa Mustafa ia jep një ofertë interesante Shpend Ahmetit! A do t’i pëlqej kjo Arban Abrashit?

Isa Mustafa ia jep një ofertë interesante Shpend Ahmetit! A do t’i pëlqej kjo Arban Abrashit?

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka dhënë një propozim interesant për kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahemtin. Këtë të fundit ai ka propozuar që ta bëjë zëdhënës në komunën e Prishtinës.

“PDK-së i dështoi Vetëvendosja në Prishtinë, me të cilën në vitin 2013 ishin aleatë kundër LDK-së dhe për ta bërë Shpendin kryetar.  LDK e ka një zgjidhje më të mirë sivjet. Arban Abrashi, kryetar i Prishtinës e Shpendi, zëdhënës i komunës. Kombinim i mirë. LDK punon shumë e nuk propagandon, VV s'punon hiq e propagandon shumë”, ka shkruar ai në “Facebook”. /Indeksonline/

Temat:
Lexo të tjera