22:53 / E enjte, 17 Gusht 2017

Isa Mustafa solidarizohet me popullin spanjoll pas sulmit terrorist në Barcelonë

Isa Mustafa solidarizohet me popullin spanjoll pas sulmit terrorist në Barcelonë

Kryeministri në largim Isa Mustafa ka dënuar sulmin terrorist në Barcelonë, duke shprehur ngushëllime për popullin spanjoll dhe të prekurit nga aktet e sotme. 

Mustafa, me këtë rast ka shprehur solidaritetin e popullit të Kosovës.

“Kosova qëndron pranë popullit spanjoll dhe të prekurve nga aktet terroriste, në këto çaste të vështira”, ka shkruar kryeministri Mustafa.

Lexo të tjera