22:21 / E hënë, 17 Korrik 2017

KEDS vendos shtylla të reja në Kodrën e Trimave (Foto)

KEDS vendos shtylla të reja në Kodrën e Trimave (Foto)

KEDS ka vendosur sot shtylla të reja prej betoni në rrugën “Kamer Loshi” dhe rrugën “Kristina Hoshi” në Kodrën e Trimave.

Gjatë punimeve banorëve në këtë lagje ju është ndërpre rryma për me tepër se 2 orë sa ka zgjatur punimet.

Shtyllat e vjetra elektrike kanë qenë të ngarkuara si dhe kanë rrezikuar jetën e banorëve lokal. /Indeksonline/ 


Temat:
Lexo të tjera