08:15 / E enjte, 12 Tetor 2017

Këto janë temperaturat sit dhe ditët në vijim

Këto janë temperaturat sit dhe ditët në vijim

Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë, shkruan Indeksonline.

Moti do të jetë me diell, i shoqëruar edhe me vranësira të lehta. Megjithatë do të mbizotërojë ngrohtësia.

Temperaturat e ngrohta pritet të jenë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë./Indeksonline/


Lexo të tjera