23:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

Kryemadhi nxjerr foton: “Koalicioni” i Ramës me krimin

Kryemadhi nxjerr foton: “Koalicioni” i Ramës me krimin

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shihet Kryeministri Edi Rama bashkë me ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, ministrin Blendi Klosi dhe kreun e bashkisë së Durrësit Vangjush Dako. “Edi Rama me koalicionin e tij të krimit! Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!” – shkruan Kryemadhi.


Temat:
Lexo të tjera