16:46 / E premte, 19 Maj 2017

LIVE: Nis ceremonia e varrimit të Agim Kikaj (Foto)

LIVE: Nis ceremonia e varrimit të Agim Kikaj (Foto)

Ka nisur ceremonia e varrimit të deputetit të njohur të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj i cili ka ndërruar jetë gjatë natës së kaluar.

Lajmi për vdekjen e Kikajt ka shokuar të gjithë familjarët, miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij. Vdekja e Kikajt mësohet të ketë qenë e natyrshme përderisa tani është duke u bërë edhe varrim i tij në varrezat e e fshatit Lupq.

Indeksonline u sjell disa fotografi nga mbledhja e gjithë atyre që do të jenë të pranishëm në varrimin e të ndjerit për t’i dhënë edhe lamtumirën e fundit:


Lexo të tjera