08:50 / E premte, 13 Tetor 2017

Lushtaku takohet me presidentin (Foto)

Lushtaku takohet me presidentin (Foto)

Deputeti i PDK-së, Mergim Lushtaku është takuar me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

E Lushtaku këtë takim e ka shoqëruar me një foto në rrjetin social facebook me mbishkrim

“Me presidentin tonë” ka shkruar Lushtaku./Indeksonline/

Presidenti Meta gjendet në Kosovë që dy ditë. Ai është takuar me krerët më të lartë të shtetit si dhe me partitë politike.


Lexo të tjera