19:38 / E diel, 13 Gusht 2017

Mediat maqedonase publikojnë foto nudo të ministrit të Zaevit (Foto)

Mediat maqedonase publikojnë foto nudo të ministrit të Zaevit (Foto)

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje të ministrit maqedonas të Kulturës Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë u publikua në mediat e afërta me VMRO-DPMNE-në, ku Allagjozovski ka dalë tërësisht nudo.

“Qytetarët fuqishëm kanë reaguar në rrjetet sociale, duke kërkuar dorëheqjen e menjëhershme të ministrit (…) Ata në rrjetet sociale e quajtën të turpshëm këtë akt duke kërkuar dorëheqjen e ministrit”, shkruan portali kurir.mk.

Përndryshe, fotografia në fjalë është marrë nga një numër i para më shumë viteve i revistës për art dhe kulturë “Margina”.

Lexo të tjera