12:09 / E enjte, 12 Tetor 2017

Meta shkon në VV, pritet nga Ymeri

Meta shkon në VV, pritet nga Ymeri

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka vazhduar takimet me figurat politike në Kosovë.

Ai sot është takuar me udhëheqësit dhe anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, raporton Indeksonline.

Meta vizitën e ka zhvilluar në selinë e Vetëvendosjes në lagjen ‘Arbëria’.

Meta dje ka takuar edhe përfaqësuesit institucional të Republikës së Kosovës./Indeksonline/

Lexo të tjera