10:29 / E enjte, 12 Janar 2017

Mitrovicë: I futet në shtëpi me forcë, ia vjedh pajisjet elektronike

Mitrovicë: I futet në shtëpi me forcë, ia vjedh pajisjet elektronike

Një person në Mitrovicë ka hyrë me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull, duke vjedhur kështu disa mjete elektronike, transmeton Indeksonline.

Pas raportimit të ankuesit, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Indeksonline

Lexo të tjera