07:14 / E hënë, 09 Tetor 2017

Moti për ditën e sotme

Moti për ditën  e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se sot do të mbajë mot me vranësia të shpërndara dhe me diell.

Temperaturat minimale lëvizin ndërmjet 3 deri 4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 16- 17gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-3m/s.

Lexo të tjera