21:13 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Pacolli nesër në Tiranë, takon Metën, Ramën e Bushatin

Pacolli nesër në Tiranë, takon Metën, Ramën e Bushatin

Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Republikën e Shqipërisë.

Në kuadër të vizitës së tij të parë jashtë vendit, Pacolli do të takohet në takime të ndara me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, Kryeministrin, Edi Rama dhe homologun e tij, Ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati. 

Lexo të tjera