14:35 / E premte, 13 Tetor 2017

Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit (Foto)

Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit (Foto)

Gazetari dhe kryeredaktori i 'Insajderit' Vehbi Kajtazi është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në një nga lokalet në kryeqytet.

Kajtazi nga sulmi fizik ka marrë lëndime në fytyrë, dhe është parë i përgjakur.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe policia e Kosovës.

Indeksonline do tiu mbaj të informuar për këtëLexo të tjera