22:24 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Përleshen dhunshëm gjatë udhëtimit, të sapomartuarit mbyllen ndaras në aeroplan (Foto)

Përleshen dhunshëm gjatë udhëtimit, të sapomartuarit mbyllen ndaras në aeroplan (Foto)

Stafi i aeroplanit që po udhëtonte nga Los Angeles për në Londër, është dashur të ndajnë një çift të porsamartuar, që nisën një përleshje të dhunshme.

Meqenëse po shqetësonin të pranishmit, i mbyllën në pjesë krejtësisht të kundërta të fluturakes, derisa ndodheshin në dhjetë mijë metra lartësi.


“Ajo kishte plagë në fytyrë dhe qafë, ndërsa as atij nuk i mungonin gërvishtjet”, ka thënë një udhëtare lidhur me rastin, transmeton telegrafi.

Në momentin që kanë ateruar, ata janë shoqëruar nga forcat e rendit, kurse nuk dihen motivet e zënkës.


Lexo të tjera