14:35 / E enjte, 07 Shtator 2017

Përplasje mes minoriteteve (Foto)

Përplasje mes minoriteteve (Foto)

Mungesa e votave për Mufera Shinik nga komunitetet joshumicë dhe Slavco Simic nga Lista Serbe ka ngjallur pakënaqësi tek minoritetet.

Në pauzën 15 minutëshe të seancës së Kuvendit, është parë një përplasje mes tyre, shkruan Indeksonline.

Ata kanë marrë 59 vota për dhe 48 abstenime./Indeksonline/

Lexo të tjera