13:57 / E enjte, 12 Tetor 2017

Plagosi gjyshin e gjyshen, ja emri i autorit nga Tirana

Plagosi gjyshin e gjyshen, ja emri i autorit nga Tirana

Beniamin Kasa është autori i plagosjes se dyfishte sot ne zonën e Freskut ne Tirane. Ai qëlloi me thike gjyshin dhe gjyshen e tij ne banesën e këtyre te fundit.

I riu është arrestuar menjëherë pas ngjarjes nga Policia.

Gazetarja e Panorama Etleva Delia thotë se autori dyshohet se është përdorues i lendeve narkotike. Ne deklarimet e para dhënë ne Polici, i riu ka thënë se gjyshi me gjyshen e shanin, ndaj edhe ai ka marre thikën dhe i ka qëlluar. Të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën në spital.


Lexo të tjera