17:56 / E diel, 13 Gusht 2017

Plazhi i Borshit që 3 orë pa ujë, pushuesit në panik

Plazhi i Borshit që 3 orë pa ujë, pushuesit në panik

Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë.

Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000 te tille. 

Banoret janë të coroditur pasi policia u thotë drejtojuni bashkisë Himarë, ndërkohë që nga bashkia nuk ka asnjë telefon të hapur. /albeu.com/ 

Lexo të tjera