19:50 / E diel, 13 Gusht 2017

Po luante në oborr, vdes fëmija 3-vjeçar në Fier, ja çfarë i ndodhi

Po luante në oborr, vdes fëmija 3-vjeçar në Fier, ja çfarë i ndodhi

Një fëmijë 3-vjecar ka humbur jetën në Fier teksa luante në oborr. Fëmija dhe nëna e tij ishin tek gjyshërit në fshatin Cerven. 

Fëmija po luante në oborr, ku dhe është zënë poshtë nga një karrocë kuajsh.

Bëhete e ditur se për shkak të plagëve të marra, fëmija 3-vjeçar ka ndërruar jetë rrugës për në spital. 

Lexo të tjera