14:00 / E enjte, 14 Shtator 2017

Policia e Kosovës arreston 26 persona

Policia e Kosovës arreston 26 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar 26 persona brenda 24 orëve të fundit. Arrestimet janë kryer në të gjitha rajonet e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit, me urdhrin e të cilit 14 janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/ 

Lexo të tjera