09:49 / E diel, 13 Gusht 2017

Pritje të gjata në kufirin Kosovë-Shqipëri (Video)

Pritje të gjata në kufirin Kosovë-Shqipëri (Video)

Në pikën kufitare që lidhet mes Republikës së Kosovës dhe Shqipërisë, konkretisht në Vërmicë sot po del që të jenë kolona të gjata të automjeteve.

Nga një video e cila ka ardhur në redaksinë e Indeksonline shohim se ka një fluks të madh të automjeteve të cilët qytetarët po presin për të kaluar kufirin, transmeton Indeksonline.

Më poshtë shihni pamjet:


Pritje të gjata në kufirin Kosovë-Shqipëri by indeksonline


Lexo të tjera