19:49 / E diel, 13 Gusht 2017

Qendra e qytetit të Gjilanit e mbuluar nga mbeturinat (Foto)

Qendra e qytetit të Gjilanit e mbuluar nga mbeturinat (Foto)

Qendrën e qytetit të Gjilanit duket sikur e kanë mbuluar mbeturinat.

Pikërisht në ditët e verës kur edhe ky qytet mbipopullohet nga mërgimtarët dhe sigurisht pastërtia duhet të jetë edhe më në nivel, tani ka ndodhur e kundërta.

Në disa fotografi të dërguar në redaksinë e Indeksonline shihen mbeturina të shumta të mbledhura pikërisht në një nga pjesët kryesore të qytetit, në një nga rrugët më të frekuentuara./Indeksonline/

Lexo të tjera