17:59 / E mërkurë, 17 Maj 2017

Selimi bën homazhe te dëshmorët e Dushkajës (Foto)

Selimi bën homazhe te dëshmorët e Dushkajës (Foto)

Deputeti në largim i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka bërë sot homazhe pranë varreve të dëshmorëve në Shqiponjë të Dushkajës.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një postim në llogarin e tij në Facebook, duke publikuar kështu edhe dy fotografi nga ky vend, transmeton Indeksonline.

“Shqiponjë e Dushkajës, 17 Maj 2017. Në përkujtim dhe respekt të dëshmorëve të UÇK-së”, ka shkruar ai në Facebook./Indeksonline.


Lexo të tjera