18:25 / E diel, 13 Gusht 2017

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotel në Dhërmi.

Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan, ndërkohë po punohet për kapjen e tyre

.Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë

Më datën 12.08.2017, në Dhërmi, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë. Neni 90 i Kodit Penal. /albeu.com/

Lexo të tjera