17:10 / E hënë, 19 Qershor 2017

Ushtria franceze i vije në ndihme policisë, mbyllet komplet sheshi Champs-Elysees (Video-Live)

Ushtria franceze i vije në ndihme policisë, mbyllet komplet sheshi Champs-Elysees (Video-Live)

Ushtria franceze ka ardhur në ndihmë policisë e cila e ka mbyllur komplet sheshin Champs-Elysees në Paris.

Mediat vendase raportojnë për një veturë të djegur dhe një person i arrestuar lidhur me rastin./Indeksonline/

kliko për te pare ngjarjen live:

https://www.facebook.com/Daily...

 

Lexo të tjera