15:54 / E enjte, 21 Shtator 2017

Vazhdon protesta për Aulon Zekën (Foto-Video)

Vazhdon protesta për Aulon Zekën (Foto-Video)

Edhe sot në rrugët e kryeqytetit, disa nxënës kanë vazhduar protestën për vrasjen e 16 vjecarit nga Prishtina, Aulon Zeka.

Nxënësit të cilët po protestojnë bënin thirrje ‘Drejtësi për Aulonin’.

16 vjecari u gjet i vrarë me katër plumba të shtunën, ndërsa policia ka arrestuar si të dyshuar ka arrestuar dy të mitur, një djalë dhe një vajzë. 
Vazhdon protesta për Aulon Zekën by indeksonline-info

Lexo të tjera