23:25 / E hënë, 20 Mars 2017

Veliaj: Koalicioni PS-LSI i duhur (Video)

Veliaj: Koalicioni PS-LSI i duhur (Video)

Për Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, koalicioni mes PS dhe LSI-së duhet të vazhdojë të paktën edhe për një mandat tjetër.

Duke folur nga studio e emisionit “Opinion”, kryebashkiaku Veliaj tha se e majta e bashkuar është gjithnjë në të mirë të vendit, duke ofruar stabilitet politik dhe ekonomik.

Sipas Veliajt kjo është vënë re edhe përgjatë këtyre 3 viteve, ku ai tha se Shqipëria ka njohur rritje ekonomike.


Lexo të tjera