22:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

Vizita e parë si president/ Ja ku po e mbyll vizitën në Kosovë, Ilir Meta

Vizita e parë si president/ Ja ku po e mbyll vizitën në Kosovë, Ilir Meta

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është në fund të vizitës së tij në Kosovë, ku ka zhvilluar takime të shumta me të gjithë politikanët në vend.

Dita e sotme ka qenë intensive për presidenti Meta, i cili ishte në vizitën e tij të parë në Kosovë.

Por ku po e mbyll Ilir Meta vizitën? Mbrëmja e sotme e ka gjetur atë dhe shumë politikanë të tjerë kosovarë në shtëpinë e Behgjet Pacollit, si i ftuar special.

Temat:
Lexo të tjera