15:49 / E mërkurë, 04 Janar 2017

​Vrasësi masiv në spital, ende gjallë

​Vrasësi masiv në spital, ende gjallë

Vrasësi masiv Charles Manson është marrë nga qelia e tij për ta dërguar në spital, por nga burgu shtetëror, "Corcoran" në Kaliforni kanë bërë të ditur se Manson 82 vjeçari është ende gjallë, pa dhënë detaje të tjera.

Asociated Press rikujton se ai është dënuar pasi që kishte dhënë urdhër për vrasjen e aktores shtatzënë Sharon Tate dhe gjashtë persona tjerë ngjarje kjo që ka ndodhur në vitin 1969.

Lexo të tjera