21:29 / E Diele, 15 Prill 2018

Njihuni me nënën dhe vajzën që konkurrojnë për popullaritet në Instagram (Foto)

Shumica prej nesh ngrihen me mendimin se nënat tona të mos jenë fare të pranishme në rrjetet sociale, e lëre më të jenë të popullarizuara.

Por  Jenna Ward, po i bën konkurrencë vajzës së saj . Ajo ka pothuajse 7 mijë ndjekës  dhe po e kap shpejtë Chloe-n, e cila ka 9 mijë e 600 ndjekës më shumë, transmeton Indeksonline.

“Duke pasur një vajzë si Chloe, dhe duke parë selfie-t e saj më bën të dukem më e re. Unë jam krenare për betejën tonë vetjake, e shohim si një konkurrencë të shëndetshme. Jam e sigurt se të tjerët na kritikojnë, por nuk na intereson”, ka thënë Jenna.

Jenna nuk e pranon por zakonisht fle me grim mbi fytyrë që kur të hap kamerën të jetë gjithmonë gati./Indeksonline/

Cloe

Jenna Ward