18:30 / E mërkurë, 11 Janar 2017

​Disa arsye pse do e harroni seksin me femrat e dobëta për shkak të grave të plota

​Disa arsye pse do e harroni seksin me femrat e dobëta për shkak të grave të plota

Në ditët e sotme është vështirë të mbash një trup të hollë. Në fakt, femrat të cilat janë më të plota konsiderohen seksi, ose “bombë” në shtrat, shkruan Indeksonline.

Këtu janë disa nga arsyet pse gratë e plota janë më të mira në shtrat se sa ato të dobëta:

Ato kanë gjinj natyral të mëdhenj

Meshkujt i duan gjinjtë e mëdhenj, ata thjesht i adhurojnë kur bëhet fjal për shtratin. Pasi kjo pjesë e trupit mund të ndikojë në një marrëdhënie shumë pasiononte.

Ato kanë të pasme të mëdha

Gratë e plota kanë të pasme të mëdha dhe ato pa botoks dhe kjo gjë do i çmend të gjithë ata meshkuj që preferojnë t’i kenë duart e mbushura në shtrat.

Përqafimi dhe ledhatimet do të jenë të “buta”

Është ndjenjë shumë e mirë kur përqafon dikë dhe ajo është e ngrohtë dhe e butë, gjë që kjo është e mrekullueshme dhe e rehatshme.

Të plotat janë shumë atraktive

Kjo nuk iu referohet vetëm linjave trupore, por gjithashtu edhe shëndetit, dukjes natyrale dhe energjisë. Për seks të mirë është shumë e rëndësishme të keni energji më shumë./Indeksonline/

Lexo të tjera