20:25 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

Neurokirurgu Arsim Morina kryen edhe një operacion shumë të vështirë në QKUK (Foto)

Neurokirurgu Arsim Morina kryen edhe një operacion shumë të vështirë në QKUK (Foto)

Specialisti i Neurokirurgjisë, Dr. Arsim Morina ka kryer së fundi edhe një operacion të suksesshëm në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Madje është pikërisht njëri nga pacientët e tij që ka zgjedhur publikisht të falënderojë Morinën për kryerjen me sukses të operacionit të tij.

Është theksuar se mjekët në Kosovë duhet të vlerësohen më shumë për punën e palodhshme që e bëjnë dhe me kushtet e vështira të cilat përballen në QKUK, transmeton Indeksonline.

Duhet përkujtuar që neurokirurgu, Morina është njëri ndër doktorët më të ngritur në punën që ka bërë përgjatë viteve në QKUK./Indeksonline/

Lexo të tjera