10:39 / E martë, 25 Prill 2017

Pse kafja është e mirë në mëngjes?

Pse kafja është e mirë në mëngjes?

Një filxhan kafe në mëngjes përbën përditshmërinë e pothuajse të gjithëve.

Në fakt, pirja e kafesë në mëngjes është shumë e dobishme, transmeton Indeksonline.

Kafeja është shumë e mirë për shëndetin e zemrës ngaqë ndihmon funksionimin e duhur të saj.

Një filxhan kafe në mëngjes aktivizon zemrën dhe ndihmon funksionimin e saj të duhur gjatë tërë ditës./Indeksonline/

Lexo të tjera