11:57 / E diel, 13 Gusht 2017

30 femra të famshme me gjoksin më të bukur në botë (Foto)

30 femra të famshme me gjoksin më të bukur në botë (Foto)

Kur bëhet fjalë për gjoksin e femrave të famshme, atëherë padyshim se medja shkon te ato bukuroshe që kanë gjoks të bëshëm dhe goxha meritor për famën që ato gëzojnë sot.

Atëherë ku ka shembull më të mirë se starleta e Kim Kardashian, e cila gjithë famën e saj e ka krijuar falë prapanicës impozante dhe gjoksit të bëshëm.

Fatmirësisht, Kim nuk është e vetme – ndërkaq në vijim ju sjellim një listë ku ndodhen 30 bukuroshe të përzgjedhura që dominojnë ballinat e revistave të shoubiznesit dhe raportet mediale për gjoks të bukur. Fatbardhësisht, në mesin e tyre ndodhet dhe një shqiptare, këngëtarja Rita Ora. 


Lexo të tjera