Showbiz

  • Labi me album muzikor, kushtuar dashurisë (Foto)
  • Para koncerit në Barcelonë, Rita merr rreze dielli dhe shfaq linjat (Foto)
  • Prindërit e Dua Lipës argëtohen me Ledri Vulën në klubet e Kosovës (Video)