Showbiz

  • Bebe Rexha dhe Dua Lipa për herë të parë pozojnë bashkë (Foto)
  • Yjet që shkëlqyen në Billboard Music Awards, s’kishin si të mungonin shqiptaret tona (Foto)
  • Jennifer Aniston dhe Tig Notaro bashkohen për komedinë ‘Zonja e Parë’