17:59 / E enjte, 12 Tetor 2017

A e bëri për vete këngëtarja kosovare grimerin e motrave Kardashian (Foto)

A e bëri për vete këngëtarja kosovare grimerin e motrave Kardashian (Foto)

Grimeri i famshëm Ariel Tajada për disa ditë ka qëndruar në trojet shqiptare për një master class.

Arieli, dje ka vizituar edhe Prishtinën.

Pritje madhështore për të kanë organizuar vajzat e Ramosajve, Anxhelina dhe Beatrix- shkruan Indeksonline.

Një darkë speciale, me miqtë më të veçantë Arieli besohet të ketë kaluar një natë të paharruar.

Për disponimin e Arielit, sot është përkujdesur në mënyrë të veçantë Beatrix Ramosaj.

Në një nga lokalet e kryeqytetit, dyshja në fjalë janë parë shumë afër njëri- tjetrit.

Se a ka arritur Beatrix t’ia rrëmbejë zemrën grimerit të motrave Kardashian ... do ta kuptojmë! /Indeksonline/

Lexo të tjera