23:25 / E martë, 12 Shtator 2017

Aktorja e famshme lind fëmijën e dytë

Aktorja e famshme lind fëmijën e dytë

Aktorja e famshme, Carey Mulligan është bërë nënë përsëri.

32- vjeçarja ka lindur fëmijën e saj të dytë me Marcus Mumford.

Çifti kurrë nuk konfirmoi zyrtarisht shtatzëninë e tyre, por ajo është parë me barkun në rritje në muajin qershor.

Carey dhe Marcus janë prindër të një vajze dyvjeçare, Evelyn Grace.

Lexo të tjera