17:55 / E martë, 03 Janar 2017

Aktori tregon se a do ia impononte profesionin fëmijëve (Video)

Aktori tregon se a do ia impononte profesionin fëmijëve (Video)

Aktori, Jeton Zogjani nga seriali ‘O sa mirë’, është mjaft i dashur për publikun, por si ishte ky vit që lamë pas e tregon vetë aktori në një intervistë për IndeksOnline.

Ai gjithashtu ka treguar se a do ia impononte profesionin fëmijëve dhe se cilin ushqim nuk e donë.

Për ti kuptuar të gjitha këto mund ta shikoni këtë video./IndeksOnline/


Lexo të tjera