11:19 / E enjte, 20 Prill 2017

Aktorja e Game of Thrones kapet në çaste romantike me të dashurin (Foto)

Aktorja e Game of Thrones kapet në çaste romantike me të dashurin (Foto)

Aktorja e bukur e Game of Thrones,Sophie Turner u kap nga fotografët tek po shijonte çaste relaksi me të dashurin e saj Joe Jonas.

Çifti u pa tek po relaksohej në një vaskë të nxehtë në ballkonin e pronës së tyre të drejtuar nga plazhi.

Ata më herët e kishin kaluar vikendin në festivalin e muzikës Coachella në Kaliforni.

Britanikja që tani po jeton në Los Angeles, po shfaqet shpesh përkrah mashkullit të saj, dhe më e dashuruar se kurrë.

Lexo të tjera