10:54 / E hënë, 17 Korrik 2017

Albana Osmani zhgënjen pa grim (Foto)

Albana Osmani zhgënjen pa grim (Foto)

Albana Osmani është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë.

Por moderatorja e dashur, nuk duket njejtë sikurse me grim sikurse pa të, shkruan Indeksonline.

Një fotografi që ajo ka publikuar së fundmi, ka nxjerr në pah një Albanë krejtësisht ndryshe. 

Ajo është shfaqur pa grim dhe kjo pamje nuk është aspak e bukur për të./Indeksonline/


Lexo të tjera