21:50 / E hënë, 20 Mars 2017

Alesandra del topless, nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Alesandra del topless, nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Modelja Alessandra Ambrosio i ka lënë pak imagjinatës derisa është zhveshur në bikine dhe topless në një klip të zjarrtë

Alessandra Ambrosio e ka marrë guximin për këto foto për revistën “Love” derisa ka dal topless.

Modelja 35-vjeçare e ka treguar trupin fenomenal të saj edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe ka lindur fëmijë.


Lexo të tjera