20:33 / E martë, 12 Shtator 2017

Alketa Vejsiu duket kaq e bukur si një ‘flutur’ (Foto)

Alketa Vejsiu duket kaq e bukur si një ‘flutur’ (Foto)

Alketa Vejsiu vazhdon të jetë njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar.

Paraqitjet e sa gjithmonë janë të veçantë dhe me shumë frymë pozitive, shkruan Indeksonline.

Aktualisht ajo udhëheq spektaklin televiziv “Dance Ëith Me Albania”, shkruan Indeksonline. E veshur me të bardha, dhe me një grim të thjeshtë ajo është dukur për bukuri.

Rehatshëm me look-un e natës së mbrëmje duket se është ndier edhe vetë Alketa. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar disa fotografi të realizuara gjatë spektaklit të mbrëmshëm./Indeksonline/


Lexo të tjera