23:23 / E hënë, 17 Korrik 2017

Amanda vjen me një seksi ‘selfie’ (Foto)

Amanda vjen me një seksi ‘selfie’ (Foto)

Amanda Lee shquhet për trupin e saj bukur shumë të formësuar.

Bjondja në fjalë i kushton rëndësi të vecantë fizikut të saj, dhe jo rrallë herë jep këshilla të ndryshme – shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka realizuar një sefie para pasqyrës.

E kush nuk do të dëshironte linja të tilla?! /Indeksonline/


Lexo të tjera