20:19 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Anastasia definitivisht ia kalon edhe Kim Kardashian, fiziku i saj iu trullos (Foto +18)

Anastasia definitivisht ia kalon edhe Kim Kardashian, fiziku i saj iu trullos (Foto +18)

Fizikun e kësaj femre padyshim që mund ta kenë zili shumë femra.

Bukuroshja ruse, që njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian vazhdon të publikojë foto tejet seksi dhe provokative, shkruan Indeksonline.

Kvitko këmbëngul se linjat e saj trupore janë natyrale për dallim nga Kardashian e cila sipas saj ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të nxehta të bukuroshes 22- vjeçare./Indeksonline/
Lexo të tjera