17:50 / E mërkurë, 15 Shkurt 2017

Andrra Destani puthë me duar n’xhepa (Foto)

Andrra Destani puthë me duar n’xhepa (Foto)

Andra Destani dhe Sinan Hoxha aktualisht po qëndrojnë për pushimë në Greqi.

Çifti në fjalë vazhdojnë të freskojnë rrjetet sociale me fotografi të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Është Andrra ajo e cila nuk nguron t’i tregojë edhe momentet më intime, madje edhe kur dhuron puthje me duar në xhepa! /Indeksonline/


Lexo të tjera